• 2.jpg
  • 3.jpg
  • 6.jpg
  • 7.jpg
  • 8.jpg
  • 525cfd2958dd3.jpg
  • 525cfd5cdb5fa.jpg

Rada Gminy

Agnieszka Bajor a.bajor@redziny.pl

Jolanta Bloma j.bloma@redziny.pl

Alicja Jamrozik a.jamrozik@redziny.pl

Marzena Gołda m.golda@redziny.pl

Mirosława Michalak m.michalak@redziny.pl

Dorota Miśkiewicz - wiceprzewodnicząca d.miskiewicz@redziny.pl

Sabina Pożarlik s.pozarlik@redziny.pl

Lidia Warwasińska l.warwasinska@redziny.pl

Alfred Chobot a.chobot@redziny.pl

Dominik Glica d.glica@redziny.pl

Łukasz Kulesza l.kulesza@redziny.pl

Maciej Mróz - przewodniczący m.mroz@redziny.pl - Przewodniczący Rady Gminy Rędziny

Cezary Strzeszyna-wiceprzewodniczący c.strzeszyna@redziny.pl

Szymon Wiśniewski s.wisniewski@redziny.pl

Lidia Wychowaniec l.wychowaniec@redziny.pl

Komisja Rewizyjna:

1. Radna Lidia Warwasińska
2. Radna Alicja Jamrozik
3. Radny Dominik Glica
4. Radna Lidia Wychowaniec
5. Radna Jolanta Bloma
6. Radna Agnieszka Bajor
7. Radny Łukasz Kulesza
8. Radny Szymon Wiśniewski

Komisja ds. Oświaty, Sportu, Zdrowia i Polityki Społecznej:

1. Radna Lidia Warwasińska
2. Radna Mirosława Michalak
3. Radna Marzena Gołda
4. Radna Sabina Pożarlik
5. Radny Alfred Chobot
6. Radny Dominik Glica
7. Radna Jolanta Bloma
8. Radna Dorota Miśkiewicz
9. Radna Lidia Wychowaniec

Komisja ds. Infrastruktury, Rolnictwa i Ochrony Środowiska:

1. Radny Łukasz Kulesza
2. Radny Szymon Wiśniewski
3. Radna Agnieszka Bajor
4. Radna Sabina Pożarlik
5. Radny Alfred Chobot
6. Radny Dominik Glica

Komisja ds. Finansów Publicznych i Samorządu:

1. Radna Alicja Jamrozik
2. Radna Lidia Warwasińska
3. Radna Sabina Pożarlik
4. Radny Cezary Strzeszyna

 

 

 

 

  • image_news_755.png
  • 525d3902d6f5e.jpg
  • 525d397705fc7.jpg
  • sekap1_.jpg
  • indeks.jpg
  • 55ae6ef1d5b40.jpg
  • 55b0c153dba54.jpg
  • 55b74f3613dd6.JPG
  • 55d706317124f.jpg
  • 560a50351ad8d.jpg
  • 56406c08c327e.jpg
  • 5652e0e1b058c.jpg
  • 56627725ae949.jpg
Masz pytania?
Zadzwoń:
Tel./fax
(034) 3279-014
(034) 3279-085
(034) 3279-441
(034) 3669-192